Keturratis - tai hobis, o ne transporto priemonė
Apie MotoFox
Apie MotoFoxMotofox – tai gyvybinga ir nuolat auganti įmonė, kuri pradėjo savo veiklą kaip **Pramogų Safaris**, bet šiuo metu yra pervadinta ir atsinaujinusi, kad labiau atitiktų modernaus moto sporto ir laisvalaikio entuziastų poreikius. Įsikūrusi Vilniuje, Motofox tapo reikšmingu šios srities žaidėju, išsiskiriančiu itin plačiu paslaugų ir produktų spektru.

Pardavimas ir Produktai

Motofox didžiuojasi būdama oficialiu CFMOTO atstovu Vilniuje, siūlydama platų šios prekinio ženklo gaminių asortimentą. Tai apima galingus keturračius ir inovatyvius motociklus, kurie yra žinomi visame pasaulyje dėl savo aukštos kokybės ir patikimumo. Be CFMOTO, įmonė bendradarbiauja su kitais pripažintais prekių ženklais, siūlydama įvairius motorolerius ir daugybę priedų, aksesuarų bei atsarginių dalių.

Serviso Paslaugos

"Motofox" siūlo platų serviso paslaugų spektrą, kad klientų transporto priemonės visada būtų puikios būklės. Įmonė teikia reguliarius techninės priežiūros darbus, atliekamas gedimų diagnostikas, detalių keitimą bei remonto darbus. Profesionalių specialistų komanda užtikrina, kad kiekviena transporto priemonė būtų prižiūrėta pagal aukščiausius standartus.

Laisvalaikio ir Sporto Renginiai

Motofox ne tik parduoda transporto priemones ir teikia serviso paslaugas, bet ir aktyviai prisideda prie moto sporto kultūros vystymo. Įmonė organizuoja įvairius renginius, demonstracijas ir sporto varžybas, siekdama suburti bendruomenę ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą.

Klientų Aptarnavimas

Įmonė vertina kiekvieną klientą ir siekia suteikti maksimalų pasitenkinimą nuo pirmo kontakto iki po pardavimo aptarnavimo. Motofox komanda yra pasirengusi atsakyti į visus klausimus, padėti išsirinkti tinkamiausią transporto priemonę ir suteikti vertingų patarimų, kaip ja rūpintis.

Apibendrinant, Motofox garantuoja ne tik platų kokybiškų produktų asortimentą, bet ir kompetentingas techninės priežiūros paslaugas, draugišką aptarnavimą bei aktyvią bendruomenę moto sporto entuziastams.